Schudnite odkyslením

Doktor Robert Young – autor knihy Zázračné pH, prináša čitateľom ďalšiu vynikajúcu knihu s názvom Schudnite odkyslením. Tentoraz sa spolu s manželkou Shelley zamerali priamo na problém nadváhy a chudnutia. V knihe prichádzajú s radikálnym tvrdením, že nadváha nesúvisí s tukom, sacharidami, či kalóriami! Schudnúť sa vám podarí až vtedy, ak začnete riešiť podstatu problému – kyseliny. Odkyslite sa a nadbytočný tuk sa navždy stratí.

Začnime jednoduchou matematikou. Koľkých nadbytočných kilogramov sa musíte zbaviť, aby ste dosiahli ideálnu, zdravú hmotnosť – päť, pätnásť, päťdesiat? Nech už vaša odpoveď znie akokoľvek, vynásobte kilá dvoma. Získali ste MAXIMÁLNY počet dní, počas ktorých si splníte sen! Pomôže vám zázračné pH.

Dosiahnutie ideálnej hmotnosti spočíva v udržiavaní krehkej rovnováhy pH v krvi. Uznávaný mikrobiológ a nutricionista, doktor Robert Young s manželkou a šéfkuchárkou Shelley vám v tejto priekopníckej knihe ponúknu jednoduchý program pozostávajúci zo siedmich krokov. Spočíva v úprave životného štýlu, pomocou ktorého vyvážite svoj metabolizmus a dosiahnete ideálnu hmotnosť.

Dozviete sa, že:

  • pitie vhodnej vody vám pomôže schudnúť
  • dosiahnutie a udržanie ideálnej hmotnosti vyžaduje konzumáciu množstva zdravých tukov a preorientovanie sa na zelenú zeleninu
  • konzumovanie zásaditej potravy a nápojov rozpustí telesný tuk, ktorý chráni vnútorné orgány pred kyselinami, telo ho viac nebude potrebovať
  • cvičením môžete pribrať – ak nepostupujete správne
  • existuje unikátny druh aeróbneho cvičenia, ktorý patrí medzi najefektívnejšie na dosiahnutie štíhlej a pevnej postavy, a ktorým si precvičíte 75 biliónov buniek tela naraz
  • niektoré potraviny zvyšujú zásaditosť organizmu, zatiaľ čo iné ho prekysľujú
  • analýza krvi na mikroskopickej úrovni vám prezradí veľa o vašom zdraví
  • V knihe taktiež nájdete aj množstvo receptov na zdravé a chutné jedlá.

O autoroch knihy

Robert O. Young, PhD, D.Sc., je známy mikrobiológ a nutricionista. Pôsobí ako riaditeľ nadácie pH Miracle Living Foundation. Výskumom cukrovky, AIDS a rakoviny vrátane leukémie si vyslúžil uznanie v celých Spojených štátoch amerických. Je členom Americkej spoločnosti mikrobiológov a Americkej naturopatickej asociácie. Vyučuje analýzu živej krvi a „novú biológiu“.

Shelley Redfordová Youngová, L.M.T., je licencovaná masážna terapeutka, ktorá sa vášnivo zaujíma o optimálnu výživu. Spolu s manželom prednáša poslucháčom z celého sveta o zdraví a pohode.